REKOMENDUJEMY
HOTEL PZM w LUBLINIE

 

 

 

PZM Hotele

Na naszej stronie znajdą Państwo ofertę wybranych hoteli w Europie. Są to głównie hotele tranzytowe.
Oferta  hoteli jest zróżnicowana, rezerwujemy zarówno hotele ekonomiczne ( jesteśmy przedstawicielami hoteli Formule 1, Etap. Premierre Classe , B&B Hotel, jak i  hotele wyższej kategorii oraz luksusowe.
Zachęcamy również do rezerwacji pojedynczych noclegów w motelach oraz domkach kempingowych.
Proponowana przez nas cena niektórych obiektów jest znacznie niższa niż oferowana na stronach hotelu.
Aby zapoznać się z ofertą hoteli prosimy wejść w Menu na strony poszczególnych państw. Każdy hotel rezerwujemy osobno.
Rezerwacje i oferta są dostępne na zapytanie. Po otrzymaniu od Państwa zapytania na konkretny termin w ciągu 48h przygotowujemy ofertę wraz z kalkulacją.
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z działem turystyki

Ubezpieczenie KOSZTÓW ANULACJI NOCLEGU
Ubezpieczenie anulowania hotelu zapewnia zwrot kosztów, jakimi ubezpieczony został obciążony w wyniku anulowania rezerwacji hotelu.
Zawarcie ubezpieczenia może nastąpić tylko w określonym terminie:
- do 5 dni od daty rezerwacji noclegów (wpłaty całości lub części – zaliczki), gdy do rozpoczęcia pobytu w obiekcie hotelarskim jest więcej niż 30 dni,
- w dniu rezerwacji noclegów (wpłaty całości lub części – zaliczki), gdy do rozpoczęcia pobytu w obiekcie hotelarskim jest mniej niż 30 dni

Poniżej znajdą Państwo informację dotyczące warunków ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji w poszczególnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych:

TU Signal Iduna
Opis ubezpieczenia. ZAKUP POLISY

TU ERV
Opis ubezpieczenia. ZAKUP POLISY

________________________________________

Rezerwacja Online

Poniżej znajduje się wyszukiwarka przy pomocy, której można bezpośrednio zarezerwować hotel lub inne zakwaterowanie. Do złożenia rezerwacji wymagana jest karta kredytowa a płatność następuje w chwili przyjazdu do hotelu.Dzięki naszej współpracy z serwisem Booking.com dla naszych klientów przygotowalismy serwis, dzięki czemu możecie Państwo samodzielnie zarezerwować pobyt- bez prowizji biura.