PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

Hotele

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Rejsy po rzekach Europy

Zapraszamy na fantastyczne rejsy po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Suncamp holidays

Wakacje na campingu na sezon 2018. Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych przyczepach campingowych typu SunLodge Redwood lub Aspen na najlepszych campingach w Europie.

2017 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2017. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Zaplanuj urlop z nami.

Rejsy turystyczne z Polski

Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj uroki wyprawy wielkim statkiem. Statki Stena Line to nowa jakość podróży morskiej.

Wycieczki promowe z Polski

Serdecznie zapraszamy na wycieczki promowe z Polski po wyjątkowej Skandynawii. Oferta na rok 2017 już dostępna! Bogate i ciekawe programy zwiedzania i nie tylko.

Egzotyczne Eskapady

Wyprawy na 7 kontynentów to kalejdoskop barw, zapachów, nowych doznań, odkrywania obcych kultur i niezapomnianych wrażeń. Odkryj w sobie ducha obieżyświata i przeżyj egzotyczną przygodę.