Druki do pobraniaDomki, bungalowy w EuropieMIESZKANIA WAKACYJNE 

DOMY WAKACYJNE

WAKACJE W EUROPIE
( hotele, wille, campingi )

Europa Rally Toskania 17-21.05.18


 

        Zlot caravaningowy 
        57 Europa Rally 
        Włochy Toskania San Vincenzo
        camping Park Albatros  ****


        17.05-21.05.2018

                                       z wycieczkami do Florencji, Sieny i Pizy

 

Zapraszamy Państwa na zlot caravaningowy 57 Europa Rally, który odbędzie się we Włoszech w przepięknej Toskanii. 
Organizatorem zlotu jest włoski kllub A.C.T ITALIA FEDERAZIONE. 

Toskania Toskania to region położony w środkowych Włoszech nad morzem Liguryjskim i Tyrreńskim. Teren Toskanii jest wyżynno-górzysty z nizinami na wybrzeżu. Region jest jednym z najważniejszych centrów turystyki na świecie. Znajdują się tam sławne miasta, takie jak Florencja, z przepiękną katedrą oraz biblioteką Medyceuszy, Siena z rynkiem w kształcie muszli, czy Piza z krzywą wieżą. W środkowej części Toskanii znajduje się słynny region winiarski o nazwie Chianti. Regionalna kuchnia i wina cieszą się dużą popularnością. 

 

 

ZAKWATEROWANIE

Kemping Park Albatros ****

Pineta di Torre Nuova 2, 57027 San Vincenzo
Toskania  - Włochy


Camping Park Albatros jest jednym z największych i najlepiej wyposażonych kempingów w Toskanii. Kemping leży w cieniu lasu sosnowego, około 10 minut spacerem od piaszczystej plaży. Jest to duży ośrodek z dużym parkiem wodnym położony na terenie 12 hektarów lasów sosnowych. Camping znajduje się w pobliżu wspaniałej zatoki Baratti i miasteczka San Vincenzo, około 13 km na północ od Piombino (15 minut jazdy od zjazdu Venturina z drogi krajowej SS1). Na terenie obiektu znajdują się 2 restauracje, bar oraz supermarket. Park wodny oferuje 3 baseny dla dzieci ze zjeżdżalniami, basen olimpijski, a także baseny z hydromasażem. Supermarket prowadzi sprzedaż produktów lokalnych i pamiątek. Goście mogą spróbować grillowanych mięs i ryb w restauracji Da Alfredo, lub egzotycznych koktajli w barze Laguna. Na terenie kempingu Albatros jest dużo udogodnień dla turystów: supermarket, sklep, kantor wymiany walut, pizzeria, restauracja, bar, lodziarnia, animacje dla dzieci i dorosłych, wypożyczalnia rowerów i skuterów. W pięknej okolicy kempingu Park Albatros można robić fantastyczne wycieczki. Warto wybrać się na zwiedzanie najpiękniejszych toskańskich miast jak: Florencja, Piza i Siena. Godziny otwarcia recepcji: 08:00 - 22.00. Zakwaterowanie od godziny 12.00. Wykwaterowanie do godz. 15.00. 
Lokalizacja GPS: GPS 43° 01’ 39’’ N – 10° 32’ 03’’ E.

Odległości do głównych mias w okolicy: • Piza 86 km • Siena 71 km • Florencja 135 km • Rzym 281 km
Dojazd samochodem z północy. Z autostrady A12, z Pisa, jechać w kierunku Livorno, aż do połączenia z E80. Jechać w kierunku Sud i San Vincenzo wzdłuż Via Aurelia. Zjechać w “San Vincenzo Nord” i jechać w kierunku Piombino. Po ok. 8 km po lewej stronie znajduje się Park Albatros. Z południa: Z autostrady A12 Roma-Civitavecchia, zjechać w Roma Ovest i jechać wzdłuż Via Aurelia SS1/E80 w kierunku Grosseto (ok. 160 km). Zjechać na zjeździe Venturina/Piombino/Sardegna i przejechać przez centrum Venturina, jadąc w kierunku Via Aurelia Nord. Jechać w kierunku Park Albatros.


 

 

PROGRAM ZLOTU

Czwartek 17.05.2018
Przyjazd uczestników. Prezent powitalny w recepcji. Zakwaterowanie na campingu.

Piątek 18.05.2018
Ceremonia otwarcia zlotu z paradą uczestników zlotu z różnych państw.
Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem FLORENCJA.
Wieczorny program rozrywkowy z muzyką i tańcami.


Sobota 19.05.2018
Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem PIZA, LUKKA.
Obiad i wieczorny program rozrywkowy z muzyką i tańcami.


Niedziela 20.05.2018
Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem SIENA.
Wieczorny program rozrywkowy

Poniedziałek 21.05.2018
Ceremonia zakończenia zlotu
Wyjazd uczestników lub kontynuacja pobytu na zlocie PZM w Rzymie.

Zapraszamy na zlot w Rzymie w terminie 21-25.05.2018

 


 

WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM (program wycieczek w przygotowaniu)

18.05.18 FLORENCJA
Zapraszamy na wycieczkę z polskim przewodnikiem, podczas której odkryjemy Florencję nazwywaną kolebką renesansu. Będziemy przechadzać się przez najpiękniejsze place Florencji, takie jak: Piazza Signoria, Piazza della Repubblica i oczywiście Piazza Duomo. Przespacerujemy się też wzdłuż rzeki Arno, aby podziwiać z jej brzegu słynny Ponte Vecchio.

19.05.18 PIZA, LUKKA
Piza to piękne miasto położone nad rzeką Arno. Dzięki swym zabytkom stało się jednym z najbardziej znanych miast włoskich. Najbardziej znaną budowlą Pizy, a jednocześnie jej symbolem, jest Krzywa Wieża, która w niedługim czasie po wzniesieniu zaczęła się przechylać. Miasto słynie z wpisanego na listę UNESCO Placu Katedralnego (Piazza del Duomo) nazwywanego Campo dei Miracoli, czyli Polem Cudów i wielu innych zabytków.

20.05.18 SIENA 
Siena to klimatyczne i urzekające miasto, którego zabytkowe centrum od 1995 roku znajduje się Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Antyczny układ Sieny nie zmienił się od stuleci. Najbardziej znanymi zabytkami Sieny są  dwunastowieczna katedra (Duomo) z baptysterium, ratusz miejski oraz rynek miejski.

 

 

CENNIK ZLOTU (oferta w przygotowaniu) zgłoszenia
do 24.03.2018
Załoga 2 osobowa                  2 osoby
Załoga 1 osobowa       1 osoba
Dodatkowa osoba od 18 lat        1 osoba
Dziecko do 17 lat   gratis     1 osoba
       
WYCIECZKI      
18.05.18 Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem FLORENCJA      1 osoba
19.05.18 Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem PIZA, LUKKA      1 osoba
20.05.18 Wycieczka fakultatywna z polskim przewodnikiem SIENA      1 osoba
       
UBEZPIECZENIE      
* Opcjonalne ubezpieczenie KL i NNW SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże
(wariant podstawowy, bez chorób przewlekłych i nowotworowych) 
        1 osoba
** Opcjonalne ubezpieczenie KL i NNW SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże
(wariant rozszerzony o choroby przewlekłe i nowotworowe)
  EUR    1 osoba

 

 CENA ZLOTU OBEJMUJE

 • zakwaterowanie na campingu we własnym kamperze, przyczepie campingowej
 • podłączenie do prądu
 • opłata rejestracyjna
 • program organizatora, obiad, prezent powitalny  
   

DODATKOWE OPŁATY NA MIEJSCU

 • wycieczki fakultatywne
 • podatek turystyczny 1 EUR/dzień/osoba dorosła, 0,50 EUR/dzień/dziecko 12-18 lat, dziecko do 12 lat gratis
   


UWAGI

 • Udział w zlocie tylko z ważną Międzynarodową Kartą Campingową CCI. Cena karty 45 zł + 9 zł koszt wysyłki (list polecony, priorytet). Kartę można wykupić przez nasz sklep internetowy Po złożeniu zamówienia prosimy o przysłanie e-mailem na adres sklep@pzmtravel.com.pl wypełniongo druku umowy CCI - wniosek CCI (plik w formacie pdf).
 • Zniżka 15% od standardowych cen za pobyt terminach: 14.05-17.05.18 i 21.05-24.05.18. Zniżka dotyczy ceny za osoby i stanowisko kempingowe. 
 • Uczestnicy zlotu będą kwaterowani na parcelach pojedynczo lub parami w zależności od wielkości pojazdów.
 • Organizatorem zlotu jest włoski kllub A.C.T ITALIA FEDERAZIONE. W przypadku rezygnacji z imprezy obowiązują warunki anulacji ustalone przez organizatora, a nie biuro PZM-Travel.
 • Wycieczki fakulatywne z polskim przewodnikiem są organizowane dla minimum 20 osób. Organizator PZM-Travel. 

 

DODATKOWE OPCJONALNE UBEZPIECZENIA - PŁATNE W BIURZE PZM 

Cena imprezy nie zawiera ubezpieczenia. Opcjonalnie w biurze PZM-Travel można wykupić następujące ubezpieczenia: 

 1. * Ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych. Cena 1 EUR/osoba/dzień. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.
 1. ** Ubezpieczenie KL i NNW zakres rozszerzony o nastepstwa chorób przewlekłych i nowotworowych. Cena 3 EUR/osoba/dzień. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.


 

WSTĘPNA REZERWACJA IMPREZY (wypełnij formularz poniżej)

Rezerwuj
 

Galeria