2017 Zloty caravanningowe

 

 

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na międzynarodowe zloty caravaningowe do Chorwacji. 15 kwietnia mija termin przysyłania zgłoszeń na zlot Europa Rally 01-05.06.17 (Njivice Krk). Natomiast zgłoszenia na Adria Rally 24.06-01.07.17 (Cikat Lošinj) należy przysłać najpóźniej 01 maja. Zlotom organizowanym przez klub chorwacki UKH towarzyszą imprezy PZM-Travel stanowiące przedłużenie pobytu na tych samych campingach, podczas których planujemy ciekawe wycieczki po okolicy, między innymi do Rijeki, Zagrzebia, wycieczkę statkiem na wyspę Cres oraz wieczory z programem folklorystycznym.

Tylko do połowy kwietnia przyjmujemy zgłoszenia na zloty wycieczkowe do Słowenii (w programie Bled, Ljubliana, Postojna), które zaplanowaliśmy w lipcu i we wrześniu. Uprzejmie prosimy osoby zainteresowane wyjazdem do Słowenii o zadeklarowanie udziału w zlotach. Realizacja imprez jest uzależniona od liczby zgłoszeń. 

Gorąco polecam jesienny wyjazd caravaningowy do Austrii w terminie 2-12.09.17, podczas którego odwiedzimy najznakomitsze ośrodki kultury w Europie wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO - Salzburg i Wiedeń. Miasta, w których tworzyli wielcy kompozytorzy, jak Johann Strauss, Ludwig van Beethoven, czy Wolfgang Amadeus Mozart. W programie zlotu jest również wycieczka autokarowa Salzkammergut - Kraina Jezior Alpejskich.
 

Serdecznie zapraszamy
Zespół PZM-Travel

Rezerwuj
 

Oferty

2017 Kalendarz zlotów...

Kalendarz imprez caravaningowych na sezon 2017. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Zaplanuj urlop z nami.