DOMKI, CAMPINGI W EUROPIE


SERWIS PZM INFO


WAKACJE W EUROPIE
( hotele, wille, campingi )

UBEZPIECZENIA PODRÓŻY
 
 
 
 
 
 NASZA  REKOMENDACJA !
 
 

Nowości

Nowa edycja winiet na zagraniczne autostrady na 2018 rok w sprzedaży w PZM ! Już od teraz mogą Państwo kupić wszystkie winiety dystrybuowane zagranicą w naszych punktach a także wysyłkowo przez nasz PZM Sklep płacąc w złotych. Kupując wcześniej pojedziecie Państwo przygotowani, oszczędzacie czas i unikacie stresu oraz kolejek na każdej granicy.

Spędzasz urlop za granicą? Wybierasz sie na narty? Ferie zimowe bez przykrych niespodzianek tylko z polisą. Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej.Polisę możesz zakupić online przez naszą stronę online dla Siebie i Twojej Rodziny. 

 Zima to wzmożony czas wyjazdów na ferie, ale też okres trudnych i nieprzewidywalnych warunków pogodowych. Kierowco, pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo na drodze zależy od stanu Twojego pojazdu. Sprawdź czy samochód jest przygotowany na zimowe podróże. Czy masz zimowe opony i prawidłowo przewozisz narty? Czy zabrałeś dokumenty?

Informujemy, że usługa informacji turystycznej zostaje całkowicie przeniesiona do naszego serwisu online.  Zachęcamy do wykupienia abonamentu internetowego do strony PZM INFO na cały rok za jedyne 15 zł. Publikujemy rzetelne i autoryzowane informacje. Nasz serwis jest prowadzony autorsko przez pracowników w ramach współpracy z FIA !

Przedstawiamy wstępny kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2018. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Zgłoszenia uczestnikow na Start. Zaplanuj urlop z nami. Ilość miejsc ograniczona.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec i do Austrii przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi  tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można kupić za pośrednictwem wybranych biur obsługi PZM oraz wysyłkowo przez PZM SKLEP.

WAKACJE NA CAMPINGACH NA SEZON 2018. Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych przyczepach campingowych typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Korzyści płynące z wczesnej rezerwacj: duży wybór dostepnych miejsc, możliwość bezpłatnej anulacji do 31.01.18 i bezpłatnej zmiany do 31.03.18.

Zapraszamy na czwartą edycję 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu odbęda się 12.05.2018 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Nasze biuro oferuje bilety na trybuny brązowe łącznie w pakietach z noclegami.

Kampania #TelefonNaBok (#ParkYourPhone) skierowana jest do użytkowników dróg, którzy korzystają z telefonów komórkowych podczas poruszania się po drogach. Wszyscy jesteśmy narażeni na ryzyko: zarówno kierowcy, piesi, motocykliści, jak i rowerzyści.

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy Indii o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

 

Info o nas - PZM Travel....

BIURO PZM-TRAVEL JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00

soboty - 10:00-14:00

 Dokładny adres biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail: btm@pzmtravel.com.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń, dokumenty drogowe, bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
85.5
 
Szwajcaria - winietka roczna dla poj. do 3,5 t
Szwajcaria - winietka roczna dla poj. do 3,5 t
170.5
 
Czechy - winietka 1 miesięczna dla pojazdów do 3,5t
Czechy - winietka 1 miesięczna dla pojazdów do 3,5t
89.5
 
Słowacja  - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
63.5
 
Niemiecka plakietka ekologiczna
Niemiecka plakietka ekologiczna
89.5